Przelewy24 – jeden z liderów branży finansowej na rynku e-commerce – rozpoczął kampanię pod hasłem Płać Bezpiecznie (placbezpiecznie.pl).

Animowany, zabawny spot pokazuje, że gwarancją bezpieczeństwa zakupów online jest wybór sprawdzonego operatora płatności jakim jest firma Przelewy24.  Za deklaracją marki stoi 13 lat doświadczenia na rynku e-commerce, współpraca z 60 000 partnerów biznesowych i 250 bezpiecznych sposobów płatności w portfolio Przelewy24.

„Zakupy online to nieodłączna część naszej rzeczywistości. To wygoda i oszczędność czasu. Już prawie 50% polskich internautów  kupuje w sieci. Wciąż jednak pojawia się bariera i lęk przed dokonywaniem płatności online. Płacąc za pośrednictwem zaufanego operatora klient ma gwarancję całkowitego bezpieczeństwa– mówi Jacek Kinecki Dyrektor Sprzedaży e-commerce Przelewy24.

Kampania Płać bezpiecznie (placbezpiecznie.pl)  potrwa do połowy grudnia. Spot reklamowy i kreacje bannerowe zobaczymy w internecie oraz w sieci kin Multikino w całej Polsce.

Patronem medialnym jest Multikino, kampanię wspiera Trustedshops. Za koncept kreatywny odpowiada Dział Marketingu Przelewy24, za przygotowanie spotu Agencja AlpenAmination.

Link do reklamy: placbezpiecznie.pl_video

Strona kampanii: placbezpiecznie.pl

O firmie:

Serwis Przelewy24 (wchodzący w skład poznańskiej Grupy Dialcom24) od prawie 13 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Wyznacza trendy dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych dopasowanych do każdego biznesu. Najwyższy poziom usług zapewniają także stale ulepszane rozwiązania informatyczne, oraz polityka bezpieczeństwa. Operator obsługuje zarówno największe jak i małe e-biznesy oferując partnerom ponad 250 metod płatności. Pomimo panującego na rynku trendu standaryzacji, serwis do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dopasowując rozwiązania do jego potrzeb. Od początku swojego istnienia Przelewy24 posługuje się szerokim zakresem narzędzi, dbając o to, aby finalny użytkownik, otrzymał to na czym najbardziej mu zależy – szybkość, prostotę obsługi, oszczędności finansowe i bezpieczeństwo. Już ponad 60 000 partnerów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here