Fakt, że we współczesnych czasach znaczna część ludzkiej aktywności przeniosła się do świata cyfrowego, nie każdemu wydaje się być na rękę. Ci, którym pewne trudności sprawia gospodarowanie rozmaitymi zasobami w wirtualnej rzeczywistości, z ulgą przyjmują każdą pomoc w tym zakresie. Platforma ErpBox to odpowiedź na nawet niezwerbalizowane prośby, by obsługa własnego internetowego przedsięwzięcia przestała być tak skomplikowanym zajęciem, wymagającym rozległej, specjalistycznej wiedzy lub szerokiej rzeszy współpracowników.

Jedna platforma, nieograniczone możliwości

Naiwnością jest myśleć, że prowadzenie jakiegokolwiek nowoczesnego biznesu może się obejść bez korzystania z cyfrowych narzędzi. Na szczęście skomplikowane oprogramowania, sposoby na prowadzenie statystyk i analiz oraz metody wirtualnego obsługiwania klientów to czynności, które można zlecić kompetentnym podmiotom.

Platforma Erpbox to zaś rozwiązanie, które umożliwia zrezygnowanie z zastępu samodzielnych specjalistów i zastąpienie ich jednym narzędziem, który kompleksowo zajmie się wszystkim tym, co spędza sen z powiek kreatywnych pomysłodawców rozlicznych biznesów. Co więcej, pozwala też na obniżenie kosztów – każda minuta oszczędzona na jednym zamówieniu obsłużonym przez ErpBox to przy 120 zamówieniach 2 godziny więcej na rozwój firmy i zwiększenie sprzedaży. Najlepsze jest to, że z tym narzędziem można na każdym zamówieniu zaoszczędzić do kilku minut.

Wśród problemów, jakie platforma zdejmuje z barków przedsiębiorców, znajdują się:

  • zautomatyzowane zarządzanie zamówieniami na wielu kanałach sprzedaży (Allegro, eBay, Amazon, Aukro, sklepy internetowe)
  • organizowanie wysyłki towarów, poprzez współpracę z firmami kurierskimi
  • koordynowanie zajęć pracowników
  • tworzenie potrzebnych faktur, zapasowych kopii danych
  • wysyłanie automatycznych powiadomień dla klientów
  • wystawianie aukcji
  • i wiele więcej.

Jak widać, adres Erpbox.pl powinni odwiedzić wszyscy ci, którzy obawiają się stawiania pierwszych kroków w wirtualnym biznesie lub borykają się z licznymi problemami, jakich nastręcza ten rodzaj działalności gospodarczej. Aby skorzystać z tego nowoczesnego rozwiązania i profesjonalnej pomocy, wystarczy założyć własne konto w serwisie.

Pierwsze trzy tygodnie współpracy z platformą są bezpłatne i do niczego nie zobowiązują – to czas by dokładnie zorientować się w tym, co oferuje to sprytne rozwiązanie. Wysokość późniejszej opłaty jest zależna od aktualnych możliwości i potrzeb firmy – z pewnością jest o wiele bardziej korzystna, niż tradycyjne kompletowanie szeregu specjalistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here