WAPRO Aktualizacje - najważniejsze zasady aktualizacji systemu Asseco WAPRO

Poznaj najważniejsze zasady związane z instalacją WAPRO. Aktualizacje systemu ERP należy przeprowadzać regularnie, by utrzymać wysoką stabilność programu!

WAPRO Aktualizacje – dlaczego warto regularnie aktualizować program?  

Aktualizacja oprogramowania oznacza przeinstalowanie go do nowej, ulepszonej wersji. Twórcy programów używają tego rozwiązania, by poprawić jakość swoich produktów i usunąć ewentualne luki w kodzie. Tego typu zmiany są konieczne do utrzymania stabilności oprogramowania!

Co dają aktualizacje WAPRO? Dzięki nim jest możliwe rozszerzenie programu o dodatkowe opcje, wyeliminowanie błędów i usunięcie luk w zabezpieczeniach. Łatki poprawiają szybkość i wydajność systemu ERP! Dzięki przeprowadzaniu regularnych aplikacji masz pewność, że Twój system jest zgodny z obowiązującymi przepisami, a także zyskujesz dostęp do najnowszych funkcjonalności oprogramowania. Regularne aktualizacje to pewność, że program WAPRO ERP spełni Twoje oczekiwania w 100% i będzie pracował zgodnie z najwyższymi standardami!

WAPRO – Aktualizacje – najważniejsze zasady

Zarejestrowany użytkownik oprogramowania WAPRO ERP ma prawo do aktualizacji. Pliki instalacyjne można otrzymać bezpłatnie lub odpłatnie, w zależności od numeru posiadanej wersji. Jeśli posiadasz wersję 8.10.0, to masz prawo do bezpłatnego aktualizowania programu aż do wersji 8.19.0. Przejście do wersji wyższej, tzn. 8.20.0. to już aktualizacja płatna.

Bonus dla nowych klientów i użytkowników systemów WAPRO ERP

Nowi klienci i użytkownicy systemów WAPRO ERP mają prawo do bezpłatnego instalowania aktualizacji w czasie do 7 miesięcy od daty rejestracji. Bonus obejmuje moduły WAPRO Mag, WAPRO Fakir, WAPRO Kaper, WAPRO Best, WAPRO Gang, WAPRO Analizy, a także niektóre warianty WAPRO Fakturka i WAPRO Mobile.

Po 7 miesiącach od daty otrzymania kodu aktywacyjnego pliki aktualizacyjne można nabyć na zasadach ogólnych. Płatne aktualizacje WAPRO ukazują się raz w roku, koszt rozszerzenia zależy od aktualnie obowiązujących cen i posiadanej przez użytkownika wersji programu.

Przeczytaj więcej o WAPRO ERP w artykule https://porady.org/jak-efektywnie-zarzadzac-firma-czyli-systemy-erp

WAPRO – aktualizacje dla użytkowników starszych wersji programu

Dla użytkowników starszych wersji programu WAPRO ERP konieczny jest zakup płątnej aktualizacji. Formalności należy dokonać w ciągu 30 dni od momentu zainstalowania programu. Zamówienie należy wysłać z poziomu programu. Po opłaceniu licencji należy odebrać przesyłkę z dokumentami oraz kodem aktywacyjny. Wystarczy wprowadzić otrzymany kod, by aktywować oprogramowanie i cieszyć się jego bezterminowym poprawnym działaniem.

Szukasz porad dotyczących WAPRO ERP? Odwiedź Porady.org.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here