Foldery składane są coraz częściej wybierane przez właścicieli firm zamiast tradycyjnych ulotek. Szczególnie wtedy, gdy mają być wykorzystane podczas istotnych wydarzeń firmowych, jak szkolenia, konferencje czy targi.

Druk folderów jest coraz bardziej popularny, ponieważ foldery stanowią prestiżowy rodzaj reklamy. Zazwyczaj są wykonane na lepszych jakościowo papierach niż ulotki, są większe gabarytowo, posiadają więcej informacji, a także możliwość umieszczenia bardziej przykuwającej wzrok grafiki, przez co są po prostu zdecydowanie bardziej interesujące. Osoby, którym do rąk wręcza się takie foldery składane, na dłużej zapamiętują zawarte w nich informacje. A ze względu na to, że już na pierwszy rzut oka są to produkty, którym poświęcono wiele pracy, by mogły się tak dobrze prezentować, to nigdy nie lądują w śmietnikach. Najczęściej są chowane przez klientów do szuflady, czego nie można powiedzieć o zwykłych ulotkach.

Foldery składane – sposób na przyciągnięcie uwagi klientów

Prezentując swoją ofertę w elegancki sposób, czyli na folderze, mamy gwarancję tego, że klient będzie chciał się z nią zapoznać. Tym bardziej, że robimy to w przystępny sposób, czyli wręczając mu do rąk atrakcyjny produkt reklamowy. Dobrze zaprojektowany i ładnie wykonany folder (na odpowiednim papierze, z doskonałą jakością wydruku i dobrze odwzorowanymi kolorami) to zawsze najtańszy z najskuteczniejszych sposobów reklamy.

Klienci, którzy oglądają dobrze wykonane foldery klejone czy składane zawsze zaczynają mieć dobre wyobrażenie o firmie. Myślą o niej w kategoriach profesjonalnej, zaufanej, doświadczonej  i znaczącej na rynku firmy. A to najlepsza wizytówka jaką możemy stworzyć sobie sami.

Sprawdzona drukarnia – recepta na sukces

Nawet najlepiej zaprojektowany folder nie odniesie sukcesu reklamowego, jeśli zostanie wydrukowany na papierze o złej jakości oraz kiepskich urządzeniach, które nie dadzą dobrej jakości druku. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie profesjonalnej drukarni, jak drukarnia cyfrowa JKB. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także wykonanie pierwszego druku próbnego, jeszcze przed zamówieniem wszystkim egzemplarzy. Wtedy można przekonać się na własne oczy, jak będzie wyglądał końcowy produkt, który zamówiliśmy oraz czy spełnia on wszystkie nasze oczekiwania. W tym momencie można jeszcze wprowadzić jakieś zmiany i poprawki, by w efekcie otrzymać foldery idealne, których pozazdrości nam nawet nasza największa konkurencja. Poznaj pełną ofertę drukarni JKB Print na stronie https://www.jkbprint.pl/foldery-ulotki-skladane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here