Wynajem sceny mobilnej

Koncert, piknik, wydarzenie kulturalne? Chcesz, żeby Twoi goście czuli się dobrze? Scena mobilna to podstawowa rzecz przy organizowaniu wszelakich imprez okolicznościowych. Doskonale sprawdza się przy ogromnych wydarzeniach z dużą ilością uczestników oraz przy mniejszych, bardziej kameralnych spotkaniach.

Czym jest scena mobilna?

Scena mobilna to profesjonalna estrada, zaprojektowana z myślą o przemyśle rozrywkowym. Dużą zaletą takiego produktu jest stosunkowo krótki czas potrzebny do rozłożenia i złożenia. Przez co jest to wysoce ekonomiczne. Drugim pozytywem jest to, iż każda z mobilnych scen może być użyta w kilku miejscach w ciągu  doby. Co pozwala na przeniesienie imprezy w inne miejsce w bardzo szybkim tempie.

Rodzaje scen

Mamy ogromny wybór dotyczący mobilnych scen. Możemy wybrać wymiar, kolor a nawet ogólny całokształt. Są estrady dwuspadowe, jednospadowe lub bez pokrycia dachowego. W większości przypadków w skład scen wchodzą również inne elementy oprawy scenicznej takie jak nagłośnienie, scenografia, oświetlenie oraz inne konstrukcje i akcesoria.

Jaką scenę wybrać?

Wynajem sceny mobilnej jest mocno uzależniony od rodzaju imprezy jaką będziemy organizować. W przypadku koncertu dobrym wyborem będzie większa estrada z całym asortymentem. Oświetlenie, scenografia i odpowiednie nagłośnienie to podstawa. Bez tych elementów żaden koncert nie zapadnie w pamięć uczestnikom.

Jeżeli planujemy zorganizować piknik rodzinny, urodziny dziadka lub przyjęcie z okazji rocznicy ślubu naszych rodziców lepszym wyborem będzie mała scena. Możemy wtedy zaprosić lokalnego artystę, piosenkarza lub jazzowy zespół muzyczny, który będzie przygrywał nam podczas spotkania. Świetnym pomysłem jest zaproszenie grupy kabaretowej lub teatralnej, trochę śmiechu nie zaszkodzi.

Koszt

Wydawać by się mogło, że wynajem bądź zakup sceny mobilnej to kolosalny wydatek a nasz budżet może tę sytuację bardzo mocno odczuć. Jest to błędne myślenie. Koszt nie jest duży a samo wynajęcie lub zakup to nieprawdopodobnie prosta czynność. Wystarczy odwiedzić stronę internetową lub wykonać jeden telefon a pracownik przeprowadzi nas przez cały proces zakupu. W obecnej ofercie możliwe jest również zamówienie z dostawą do domu. Co to oznacza? Firma przywiezie nam całą scenę mobilną wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami pod same drzwi. A niekiedy specjalnie wyszkoleni pracownicy zajmą się rozłożeniem i złożeniem mobilnej sceny co w rezultacie pozwoli nam na zaoszczędzenie niezbędnego czasu na przygotowanie naszego przyjęcia. To niewiarygodnie komfortowe.

Czy scena mobilna jest nam w ogóle potrzebna?

Odpowiedź brzmi, tak. Nie ma innego wyjścia jeśli chcemy, aby nasze wydarzenie zapadło w pamięć naszym gościom na długie lata. Emocje wywoływane oprawą muzyczną, oświetleniem i innymi akcesoriami sprawią, że widziane obrazy zostają w naszej głowie na niebywały okres czasu. Jeżeli nasi uczestniczy będą się dobrze bawić to pozwoli nam to na podtrzymanie pozytywnych relacji lub na możliwość zdobywania nowych.

Żadna impreza nie może odbyć się bez sceny mobilnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here