Odkryj potencjał WordPress i stwórz firmowego bloga!

WordPress to narzędzie, które umożliwia szybko i łatwo stworzyć wizytówkę internetową lub firmowego bloga. Poznaj potencjał tego systemu CMS i wykorzystaj go do stworzenia unikalnej strony www dla swojego Biznesu! 

Dlaczego WordPress?

WordPress jest najpopularniejszym darmowym narzędziem do zarządzania treścią. Co czyni to narzędzie tak wyjątkowym? Przede wszystkim jego łatwa i intuicyjna obsługa, wysoka dostępność, wiele możliwości personalizacji oraz szeroki dostęp do wtyczek SEO umożliwiający pozycjonowanie prowadzonego bloga. Dzięki całemu szeregowi wtyczek, modułów i szablonów, strona WWW stworzona w oparciu o WordPress może być jedyna w swoim rodzaju i unikatowa! 

Jak stworzyć bloga z użyciem WordPress?

Firmowy blog to wirtualna droga do zysków, ponieważ jest to jedno z najprostszych narzędzi. nie tylko do budowania profesjonalnego wizerunku firmy, ale też przede wszystkim do reklamowania jej produktów! Dzięki profesjonalnie prowadzonej stronie możesz nawiązać kontakt z Klientami, pokazać im pełnię swojej oferty, regularnie informować ich o promocjach oraz wzbudzać dyskusje wokół branżowych tematów. Aby stworzyć bloga w oparciu o moduł WordPress, należy najpierw wybrać hosting. Ceny różnią się w zależności od wybranego planu oraz rozmiaru przestrzeni, w której chcemy przechowywać dane. Przykładowy koszt 1 domeny oraz 250 GB przestrzeni dyskowej to wydatek około 20 zł netto miesięcznie. Po zakupieniu hostingu oraz domeny możemy zainstalować moduł WordPress, a następnie spersonalizować go zgodnie ze swoimi potrzebami. Wybieramy szablon, instalujemy wtyczki i gotowe – możemy zacząć tworzyć artykuły, dzięki którym już wkrótce zbudujemy relację z pierwszym klientem! 

Optymalizacja WordPressa pod SEO

Niewątpliwym atutem modułu WordPress jest łatwa optymalizacja pod SEO, dzięki czemu publikowane przez Ciebie treści będą osiągać coraz wyższe pozycje w internetowych wyszukiwarkach. Po zastosowaniu odpowiednich wtyczek Twoja strona może osiągać lepsze organiczne wyniki wyszukiwania i naturalnie napędzać Ci Klientów! Im więcej tekstu jest na Twoim firmowym blogu, tym większe szanse, że potencjalny Klient, po wpisaniu w Google konkretnej frazy, natrafi na działalność Twojej firmy! Pracuj systematycznie nad zawartością swojego bloga, by wypromować swoją markę w sieci! Im bardziej merytoryczne będą publikowane przez Ciebie treści, tym więcej odwiedzin będzie rejestrować Twoja strona, znajdzie to również odzwierciedlenie w rosnącej ilości zleceń od nowych Klientów! 

Stwórz swoją stronę WordPress razem z firmą Sirius Pro odwiedzając stronę www.siriuspro.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here