Dlaczego warto posiadać etui skórzane na telefon Samsung?

0
1017

Nowoczesne smartfony firm takich jak Samsung są często całkowicie szklane. Nie tylko szybka wyświetlacza, ale również tylna obudowa wykonana jest z tego niesamowicie kruchego materiału. Pomimo stosowania rozwiązań typu hartowanie czy specjalistyczne szkło Gorilla Glass, wciąż przy upadku na ziemię obudowa może ulec uszkodzeniu. Dlatego posiadając taki smartfon zdecydowanie powinniśmy zainwestować w etui skórzane.

Miękkie lądowanie

Najgorszym co może spotkać właściciela nowego, lśniącego telefonu Samsunga to upadek urządzenia na twardą posadzkę. Pociąga to za sobą cały ogrom strat, takich jak rozbicie wyświetlacza czy tylnej obudowy. Przed takimi nieprzyjemnościami ochroni nasz smartfon etui skórzane Samsung, które możemy dobrać sobie wedle swoich upodobań. Zdecydowanie poleca się kupowanie pełnych, zamykanych etui skórzanych. Samsung będzie wtedy najlepiej chroniony, z tego względu że zarówno tylna obudowa jak i przednia szybka będą znajdowały się pod skórzaną powłoką. W takiej sytuacji żaden upadek nie będzie straszny.

Brak zarysowań

Nie da się ukryć, że szklane telefony wyglądają wspaniale. Niestety pomimo stosowania wzmacnianego szkła (np. Gorilla Glass), wciąż telefon może nabawić się rozmaitych zarysowań. Jest to spowodowane np. noszeniem urządzenia w jednej kieszeni z kluczami do mieszkania lub samochodu. Spiesząc się można niejednokrotnie przez pomyłkę zrobić taki błąd. Dlatego też nie powinniśmy odkładać zakupu dobrego etui skórzanego. Samsung umożliwia nam szeroki wybór różnego rodzaju pokrowców, które posiadają rozmaite kolory. Możemy także zakupić etui spersonalizowane, z własnym wzorem lub nawet zdjęciem. Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej oraz wyobraźni.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego poradnika każdy będzie przekonany, że warto do swojego nowego smartfona zakupić etui skórzane. Samsung to producent bardzo dobrych urządzeń, które nie kosztują mało, warto więc nowy nabytek odpowiednio chronić. Mocny pokrowiec będzie też dobrym rozwiązaniem w przypadku starszego modelu, który chcemy jak najdłużej zachować w dobrym stanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here