Czy naprawa iPhone’a jest kosztowna

Dla wielu osób zepsuty telefon to prawdziwa tragedia. W końcu wtedy są odłączone od kontaktu ze światem. Nie mają jak skomunikować się z bliskimi osobami czy wykonać swoich obowiązków służbowych. Niekiedy użytkownicy obawiają się również, że naprawa iPhone Warszawa będzie kosztowna! Czy rzeczywiście tak jest? Warto to sprawdzić!

Okazuje się, że naprawa iPhone’a wcale nie musi być bardzo kosztowna! Wszystko jest zależne od posiadanego modelu telefonu, a także rodzaju usterki, jaka w nim wystąpiła. Warto pamiętać również o tym, że często cena jest ostatecznie uzależniona od tego, jak długo konkretny smartfon znajduje się na rynku. Im jest nowszy, tym części zamienne będą droższe. Ponadto nie każdy serwis jest w stanie od razu zająć się naprawą takiego urządzenia. O tym również warto pamiętać. Jakie są zatem orientacyjne ceny naprawy smartfonów marki iPhone? Podpowiadamy w dalszej części artykułu.

Usterki występujące w smartfonach

W iPhone’ach dość często zdarzają się usterki mechaniczne, podobnie jak w innych smartfonach. Wszystko zależy zatem od tego, jak bardzo dany użytkownik angażuje się w zabezpieczenie swojego telefonu. Jeżeli nosi smartfon w grubym etui oraz korzysta ze szkła hartowanego, istnieje mniejsze ryzyko na jego uszkodzenie. Niestety, wśród najczęstszych przyczyn wizyt w serwisach smartfonów można wyróżnić zbity wyświetlacz, zalany telefon, uszkodzony port USB czy zepsutą baterię. Wpływ na to ma oczywiście sposób użytkowania sprzętu. Ceny naprawy bardzo się różnią, w zależności od konkretnego modelu. Wymiana wyświetlacza wraz z szybą na oryginalny może wynieść nawet 1900 zł przy najnowszych modelach lub 500 zł przy nieco starszych. Zamienniki są znacznie tańsze, często o kilkaset złotych. Tańsza jest również wymiana samej szyby.

Wybierz odpowiedni serwis telefonów

Oczywiście przy naprawie smartfona marki iPhone niezwykle ważny jest wybór właściwego serwisu. W tym przypadku warto postawić na sprawdzonych fachowców. A można ich znaleźć w firmie MedicPhone w Warszawie. To właśnie oni prowadzą również pogotowie, a więc można się z nimi skontaktować praktycznie o każdej porze dnia. Warto skorzystać z tej możliwości, aby jak najszybciej cieszyć się sprawnym urządzeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here