kejs na telefon

Codzienne użytkowanie telefonu bez stosowania dodatkowych zabezpieczeń wiąże się z ryzykiem jego szybkiego zarysowania lub spowodowania poważniejszych uszkodzeń, jakie mogą pojawić się, gdy telefon wypadnie nam z dłoni i upadnie na ziemię. Nawet najskromniejszy, sylikonowy kejs na telefon w zasadniczy sposób zwiększa bezpieczeństwo. Elastyczna osłonka chroni przed zabrudzeniami i rysami. Dodatkowo amortyzuje wstrząsy i uderzenia o twarde powierzchnie.

Funkcja ochronna

Podstawowym zadaniem każdego pokrowca do telefonu jest zabezpieczenie cennego sprzętu przed różnego rodzaju ryzykami wynikającymi z jego codziennego użytkowania. W zależności od wybranego modemu pokrowiec może zabezpieczać całą powierzchnię telefonu, jego obudowę lub jedynie boczne krawędzie. Najpopularniejsze są tzw. nakładki, czyli pokrowce osłaniające tył i boki urządzenia. Najczęściej wykonuje się je z materiałów charakteryzujących się dużą wytrzymałością i elastycznością. Często są to tzw. etui hybrydowe, które powstają z połączenia twardych i miękkich materiałów o amortyzujących właściwościach. Taki kejs na telefon minimalizuje ryzyko uszkodzeń, gdy telefon uderzy o twardą powierzchnię lub upadnie z większej wysokości. Poza tym zabezpiecza jego obudowę przed rysami i wszelkiego rodzaju zabrudzeniami.

Funkcja dekoracyjna

Dodatkową funkcjonalnością modnych case do telefonów jest modyfikacja oryginalnego wyglądu urządzenia i tym samym, jego lepsze dopasowanie do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. W sprzedaży znajdziemy tysiące modeli etui w wielu atrakcyjnych kolorach, z różnymi zdobieniami. Mamy nawet możliwość samodzielnego zaprojektowania nadruku, który ozdobi powierzchnię pokrowca. Kejs na telefon z nadrukowanym zdjęciem prywatnym staje się przedmiotem niezwykle osobistym, który pomoże podkreślić indywidualny charakter każdego telefonu. Zastosowanie kolorowego pokrowca, w tym jego wersji zdobionej szczegółowym nadrukiem, zapewnia możliwość zmiany wyglądu urządzenia zgodnie z własnymi potrzebami. To dobra opcja dla osób, którym nie odpowiada kolor oryginalnej obudowy smartfona oraz tych, które chcą ukryć jego markę.

Zakup etui na telefon to sprawdzony sposób na poprawę bezpieczeństwa i okazja do personalizacji urządzenia. Jeśli rezygnujesz z dodatkowej osłony, narażasz się na szybkie zniszczenie telefonu lub przynajmniej na pogorszenie estetyki jego wyglądu. Poza tym odpowiednio dobrany, elastyczny pokrowiec TPU pozwoli zwiększyć wygodę obsługi smartfona, poprawiając jakość i pewność chwytu, na co wpływa jego antypoślizgowa powierzchnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here