Wydawnictwo WiP (Wiedza i Praktyka)

Wydawnictwo WiP, powstałe w 1997 roku w wyniku współpracy wydawnictwa KiK oraz niemieckiego wydawnictwa VNR publikuje książki przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów w różnych dziedzinach – zarówno tych z zakresu działalności publicznej, jak i prywatnej. To właśnie dlatego książki publikowane przez wydawnictwo WiP są tak rozchwytywane przez specjalistów, fachowców oraz właścicieli firm i przedsiębiorstw. To właśnie do nich wydawnictwo WiP kieruje swoją niezwykle bogatą i ciekawą ofertę.   

Wydawnictwo WiP opinie


Opinie wygłaszane na temat WiP jednoznacznie wskazują, że sfera poradników dla profesjonalistów od dawna cierpiała na niedobór adekwatnych do ich potrzeb publikacji. Tysiące zadowolonych czytelników regularnie powracają, by dzięki szerokiemu wyborowi książek ciągle poszerzać swoją wiedzę, rozwijając się tak osobiście, jak i zawodowo. Zarówno właściciele, jak i zarządzający znajdą tu coś dla siebie. Co ważne, wydawnictwo WiP notuje także stały wzrost liczby klientów nowych. To dzięki takim faktom można jednoznacznie stwierdzić, czy wydawnictwa cechują się realnym rozwojem, czy stagnacją. Wydawnictwo WiP zdecydowanie przynależy do tej pierwszej grupy. Sukces przez nie osiągnięty jest tego dowodem.

Nowoczesność w dotarciu do czytelnika


Strona wip.pl jest podstawowym adresem pod który udają się klienci chcący dokonać zakupu interesującej ich książki. Jak na XXI wiek przystało, wybierają oni już nie tylko wyłącznie wersje papierowe. Te czasy nieuchronnie odchodzą w mroki historii. Wydawnictwo WiP zareagowało jednak odpowiednio, oferując jako jedno z pierwszych swoje publikacje na nośnikach elektronicznych, portalach tematycznych, a nawet na materiałach wideo. Co więcej, wydawnictwo WiP jako jedno z pionierów tego typu rozwiązań wśród wydawnictw, wprowadziło do szeregów swoich pracowników… robota. Tak, od 2018 roku obsługa korespondencji przychodzącej prowadzona jest przez sympatycznego robota. Ciekawe, czy ktoś podczas wymiany wiadomości poznał z kim ma do czynienia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here