Kredyty gotówkowe BNP Paribas Bank Polska

BNP Paribas Bank Polska S.A stanowi część grupy bankowej BNP Paribas działającej na terenie 65 krajów. W Polsce jego oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, Wealth Management, rolników, przedsiębiorstw zarówno o dużej jak i małej skali a także do korporacji różnego rodzaju. Zwany Bankiem Zielonych Zmian daje wsparcie klientom w w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną: dzięki BNP Paribas około 32 tysięcy gospodarstw domowych używa paneli fotowoltaicznych. W jego strategię wpisuje się także wsparcie dla inwestycji strategicznych dla państwa i mających pozytywne wpływy o charakterze społecznym, ekonomicznym i środowiskowym.

Jako Bank dostosowujący się do nieustannie zmieniającej się technologii, wykorzystuje coraz więcej zdigitalizowanych rozwiązań, jak np.: bankowość internetowa GOonline oraz mobilna GOmobile czy umożliwienie zakładania konta wykorzystując przez klientów ich selfie.

Bank BNP Paribas jest także bankiem zaangażowanym społecznie poprzez działania edukacyjne (w zakresie rozwiązań proekologicznych, wsparcia kobiet na rynku pracy, program Klasa, programy sponsoringowe promujące tenisa i kulturę) oraz partnerstwo strategiczne programu Szlachetna Paczka.

Kredyty gotówkowe BNP Paribas Bank Polska

W swojej ofercie Bank posiada różnorodne produkty kredytowe. Klient posiadający zdolność kredytową może ubiegać się o kredyt konsumencki na dowolny cel bez konieczności informowania o nim banku. Może zostać wypłacony w formie pieniężnym zarówno na wskazany we wniosku rachunek bankowy jak i w kasie bankowej. W ofercie BNP Paribas Polska figurują:

– Kredyt gotówkowy – Kwota, o którą mogą wnioskować wspólnie maksymalnie dwie osoby wynosi od tysiąca do 200 tysięcy złotych. Spłata kredytu może być rozłożona na okres aż do 10 lat. Roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 12,40%. Natomiast w kwestii prowizji, może ona wynosić 0 złotych, jeśli klient weźmie kredyt z ubezpieczeniem zabezpieczającym ów kredyt.

– Kredyt na zielone zmiany – Jest to opcja wspierająca cele zrównoważonego rozwoju ONZ. Można z niej skorzystać między innymi w przypadku: chęci wymiany źródeł ciepła w domu na te emitujące mniej dwutlenku węgla, wymiany okien i drzwi na szczelniejsze, modernizacji instalacji ogrzewania, modernizacji instalacji ciepłej wody użytkowej, montażu paneli fotowoltaicznych. Taki kredyt obejmuje kwotę od tysiąca do 2000 tysięcy złotych na okres od 6 do 120 miesięcy. Dla przykładu reprezentatywnego roczna stopa oprocentowania wynosi 9,93%.

– Kredyt gotówkowy w bankowości elektronicznej – O kredyt gotówkowy banku w BNP Paribas można się także starać przy pomocy bankowości internetowej czy mobilnej. W takim przypadku maksymalna kwota, o którą klient może wnioskować to 80 tysięcy złotych, zaś okres kredytowania to od 6 do 60 miesięcy. Dla przykładu reprezentatywnego kredytu roczna stopa oprocentowania to 9,93%.

– Pożyczka gotówkowa – W przypadku potrzeby uzyskania mniejszej kwoty, dobrym pomysłem jest pożyczka gotówkowa. W takim przypadku po niezwłocznym podjęciu decyzji przez banki można otrzymać od tysiąca do 4 tysięcy złotych na okres od 6 miesięcy do 2 lat. W takim przypadku RRSO wynosi 8,92%. Zaś prowizja za udzielenie kredytu to 2,99%.

Jak uzyskać kredyt?

Pierwszym krokiem do uzyskania kredytu jest wypełnienie wniosku kredytowego. To na podstawie zawartych w nim informacji bank przeprowadzi analizę zdolności kredytowej klienta i podejmie decyzję o ostatecznej kwocie kredytu i warunkach kredytowania . W zależności od rodzaju kredytu można o niego wnioskować na różne sposoby:

– w placówce banku,
– przez infolinię,
– przez formularz online,
– przez aplikację mobilną.

Kredyt gotówkowy

W celu uzyskania kredytu gotówkowego, należy przygotować ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport) oraz informacje dotyczące sytuacji majątkowej. Możliwym jest, że bank poprosi o dokumenty stanowiące potwierdzenie źródło i wysokość osiąganego dochodu. O taki kredyt można wnioskować w oddziale banku BNP Paribas Polska lub przez infolinię. Podczas wnioskowania o kredyt drogą telefoniczną konsultant po uzyskaniu niezbędnych danych od klienta przeprowadzi wstępną ocenę zdolności kredytowej oraz zaproponuje produkt bankowy.

Kredyt na zielone zmiany

Podobnie jak omawiany wyżej kredyt gotówkowy ta opcja dostępna jest w oddziale banku lub drogą telefoniczną. W obydwu przypadkach należy przygotować dokument tożsamości oraz informacje dotyczące sytuacji majątkowej, by pracownik banku lub konsultant pomógł nam wypełnić wniosek.

Kredyt online

W przypadku opcji kredytu w bankowości elektronicznej należy zalogować się do systemu GOonline, wybrać interesujący nas wniosek w zakładce „Moje finanse” a następnie „Kredyty”. Po przekierowaniu na stronę z wnioskiem należy wypełnić go poprzez wybranie kwoty kredytu, liczby rat i potencjalne ubezpieczenie. Do złożenia wniosku można także użyć aplikacji GOmobile. Wystarczy wejść do niej, kliknąć w zakładkę „Finanse”, następnie „Kredyty”. Tam, po wyborze opcji „Kredyt gotówkowy” zostaniemy odesłani do wniosku. Analogicznie do sytuacji z systemem GOonline należy wypełnić go danymi dotyczącymi wysokości kredytu, liczby rat. I także tutaj mamy możliwość dodania ubezpieczenia.

W celu uzyskania więcej informacji dotyczących kredytów gotówkowych w BNP Paribas Bank Polska warto odwiedzić stronę https://www.bankier.pl/smart/wizytowka/bnp-paribas-bank-polska/kredyty-gotowkowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here