Moda na wystrój wnętrza, co  raz to nowsza, wprowadza chaos, burzę i akcenty relaksu, spokoju, klasyki. Wyrafinowane gusta, wyrachowane smaki oferowane w kolekcjach firan i zasłon. Zasłony gotowe wprost z taśmy produkcyjnej, sprzedają się, jak świeże bułeczki i one są w modzie, pożądane przez klientów i firmy.

Zasłony gotowe

Zasłony gotowe o jasnych tonach

Przyjęła się zasada, że gdy zostaną zastosowane jasne elementy we wnętrzu, to pomieszczenie będzie wydawało się większe, spokojniejsze, nie spowoduje zmęczenia u domowników. Jednak, gdy zostanie zastosowana czysta biel, to któryś z domowników lub gość poczuje się, jak w szpitalu. Dlatego warto stosować jasne kolory, ciepłe dla pokoi, sypialni albo pokoi gościnnych. Dla kuchni sugerowane są kolory zimne, stwarzające efekt czystości.

Delikatna Zasłona Amira (140*250 cm)- biała

Model ma niezwykle delikatny materiał,  który lekko zwija faldy, przy pomocy przelotek. Zasłona z aplikacją, która ma połączenie dwóch kolorów białego i szarego. Tkanina w delikatnym tonie i tkaninie pięknie nada się do jasnego wnętrza.

Ciemne modele zasłon

Ciemne modele zasłon dla odważnych

Kolory czarne, fioletowe, granatowe są przeznaczone dla dużych pomieszczeń, kancelarii, holi lub miejsc publicznych. Zastosowanie znajdują w salonach, sypialniach o białym lub jasnym wnętrzu. I nie należy się obawiać, że ich założenie popsuje cały szyk albo koncepcję, spowoduje smutny Look pomieszczenia.

Zasłona Dewiz (135*270 cm) – czarna,

Model ten to zasłona z aplikacją, uzyskała czarny wyrachowany kolor, z lśniącym połyskiem oraz lamówką z cyrkoniami. Kamienie zostały zastosowane w górnej części zasłony, oddzielając tym samym przelotki. Model nadaje się idealnie do salonu, gdzie zachowany zostanie styl elegancji i glamour.

Model Deniz skierowany do osób odważnych, szukających czegoś nietypowego, oryginalnego i zarazem poważnego.

Czerń zawsze mogła prezentować się z innymi kolorami i tu ona podkreśli błękit lub kolor kanarkowy. Choć kompozycje we wnętrzu z zasłonami można tworzyć na swój styl i upodobania.

Zasłona Sheila (140*250 cm) – grafit

Model nieco lżejszy, nie będzie stwarzał efektu zmęczenia u domowników. Nadano mu styl glamour, jego kolor grafitowy nabierze lepszego wyglądu, tworząc i podkreślając pomieszczenie wraz z meblami o kolorze zbliżonym do grafitu, grafitowym dywanem lub sofą. Wnętrze uzyska wówczas zjawiskowy image.

Podsumowując, wnętrze w ciemnych dodatkach lub kolorach nie jest przekreślone, wręcz przeciwnie, nabierze poważnego charakteru. Widoczny jest tu mocny i solidny projekt, który przetrwa długo i zapewni zero efektu znudzenia przy jego stosowaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here