Jak poprawić funkcjonowanie działu HR w firmie

Zarządzanie zasobami ludzkimi to jeden z podstawowych elementów, bez którego nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowanie żadnej dużej firmy. Proces ten można jednak znacznie usprawnić. W tym poradniku dowiesz się, jak to zrobić i na co należy zwrócić szczególną uwagę. Poznaj więcej szczegółów, a praca stanie się znacznie łatwiejsza. 

Wybierz sprawdzony system HR

Najlepszym sposobem na usprawnienie pracy działu HR będzie wdrożenie nowoczesnego oprogramowania, które idealnie wpisze się w zakres potrzeb osób, zarządzających zasobami ludzkimi i naliczających wynagrodzenia. Doskonałą propozycją może być funkcjonalny, a jednocześnie prosty w obsłudze system HR – Kadry i Płace od firmy Softmax. Dzięki temu komfort codziennej pracy znacznie się podniesie. 

Do atutów tego rozwiązania należą rozszerzalne słowniki, unikalne kartoteki, wysoka intuicyjność czy możliwość definiowania składników płacowych. To oczywiście tylko niektóre zalety. Zdecydowanie warto bliżej przyjrzeć się oprogramowaniu i wdrożyć je do własnej firmy. To doskonała propozycja dla właścicieli dużych, a także nieco mniejszych firm.

Dodatkowe moduły

Za wyborem systemu HR – Kadry i Płace przemawiają również dodatkowe moduły, które działają niezależnie od siebie. Dzięki temu doskonale wpiszą się w specyfikę firmy.
W dodatku działają na tej samej liście pracowników, którzy zarządzane są przez użytkowników modułu Kadry. Natomiast dane wprowadzane do modułów dziedzinowych szybko i sprawnie przenoszone są na wypłatę pracownika. Później moduły źródłowe są zasilane danymi wypłat (np. przez rozliczenie świadczeń socjalnych). 

Ponadto firma Softmax udostępniła możliwość definiowania pożyczek samodzielnych dokumentów wewnętrznych, które umożliwiają rejestracje niezwiązanych z wypłatą operacji. Mowa tu np. o wpłatach, wypłatach kasowych, przeksięgowaniach czy przelewach. Kolejna zaleta to bardzo prosty moduł księgowości, który pozwala na rozliczenia syntetyczne. Wszystko to sprawia, że Dział HR może liczyć na uniwersalne i profesjonalne rozwiązania. 

Szerokie możliwości

Za pomocą systemu HR – Kadry i Płace możesz również co do jednej minuty rejestrować czas i związane z nim koszty pracy, modelować obieg delegacji w firmie, planować i realizować budżet szkoleń, zarządzać funduszem Pracowniczych Kas Zapomogowo Pożyczkowych, łączyć się z innymi aplikacjami czy analizować wiele danych.

To jedynie podstawowe funkcje, gdyż mnogość opcji pozwala zarządzać zasobami ludzkimi na wiele sposobów. Nic więc dziwnego, że już mnóstwo firm korzysta z tego rozwiązania. Jeżeli również zastanawiasz się nad wprowadzeniem systemu HR, skontaktuj się z doświadczoną obsługą firmy Softmax, a na pewno uzyskasz wiele cennych wskazówek. Skorzystaj ze sprawdzonej i polecanej oferty, a zadbasz o wygodę pracy na co dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here