Kampania „Płać bezpiecznie z Przelewy24”

0

Przelewy24 – jeden z liderów branży finansowej na rynku e-commerce – rozpoczął kampanię pod hasłem Płać Bezpiecznie (placbezpiecznie.pl).

Co warto wiedzieć o firmowych kalendarzach

0

Jaki będzie rok 2018? Oczywiście nie wiadomo, nie sposób to przewidzieć. Znane są tylko pewne zapowiedzi. Wiadomo, na co będzie zbierała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i kiedy odbędzie się jej finał. Wiadomo, że VAT będzie nadal wynosił 23 procent, a drobni przedsiębiorcy nie doczekają się składek ZUS naliczanych od wysokości przychodu do 5000 zł. Budżet będzie obciążony większą liczbą emerytów. I na tym chyba koniec prognoz. Ale jedno jeszcze wiadomo na pewno:

Potrzebne będą firmowe kalendarze

Na ten gadżet zawsze jest popyt. Firmy zamawiają kalendarze na użytek własny i do rozdawania. Czy jest to efektywna forma reklamy? Trudno powiedzieć, ale wiadomo, że po ładny, darmowy kalendarz zawsze wyciągnie się wiele rąk, bez względu na to, czy jest to kalendarz książkowy, ścienny, trójdzielny, listkowy czy biurkowy. Kalendarze na 2018 rok będą trafiały do biur i biurek, na ściany i do aktówek. Z czasem niektóre z nich, te z miejscem na notatki, zaczną się zapełniać adresami, numerami telefonów, terminami, nazwiskami i nazwami.

Będą ocalać od zapomnienia miliony ważnych spraw, służyć do bazgrolenia podczas nudnych nasiadówek, do gry w kółko i krzyżyk, gdy szef po raz kolejny nudzi o dynamicznym rozwoju. Będą – głównie te na ścianach – obiektami tęsknych spojrzeń, kierowanych z nadzieją, że czerwony, przesuwany kwadracik zbliży się wreszcie do piątku, a przezroczysty pasek, na którym ten kwadracik jest umocowany, zacznie w końcu poruszać się po kartach lipca i sierpnia. Wszystkiego o druku kalendarzy można się dowiedzieć ze strony http://druk-kalendarzy.com.pl/.

Firmowe kalendarze w prywatnych rękach

Tak to już jest, że firmowe kalendarze trafiają także do prywatnych domów. Biorą je pracownicy, ich rodziny, potem kalendarze wędrują dalej – do przyjaciół, znajomych. „Słuchaj, mam taki piękny kalendarz książkowy na 2018 rok, może potrzebujesz?” – taki tekst padnie w niejednej rozmowie telefonicznej i zostanie napisany w niejednym mailu. W niejednej firmie co zapobiegliwsi wezmą przecież kilka, jeśli tylko będą mieli nieograniczony dostęp do właściwej szafki. Gdzie indziej obowiązywać będzie ścisła reglamentacja i kalendarze trafią tylko do wybranych.

W styczniu będzie popłoch

Zawsze zdarzają się zapominalscy.  Ci, którzy zapomną o zamówieniu w porę druku kalendarzy. Będą szukali drukarni, która wykona zamówienie na cito, „na gwałt”. Jeśli nie znajdą, zaczną przeszukiwać hurtownie książkowe i papiernicze, bo a nuż któraś ma odpowiedni zapas czegoś neutralnego, a ładnego i praktycznego.

Lepiej więc pamiętać, że opracowanie i druk wymagają nieco czasu, toteż zamówienie trzeba złożyć z odpowiednim wyprzedzeniem.

3 najważniejsze zasady marketingowe

0

Każdy przedsiębiorca, któremu zależy na tym, aby osiągnąć sukces w branży musi aktualnie wiedzieć, iż poza profesjonalizmem w tym, co robi ważne jest to, aby w odpowiedni sposób się wypromował. Dlatego, tak istotne jest, żeby skutecznie zorganizować strategię marketingową i później sukcesywnie ją wdrażać.

Sprawdzony pomysł na prezent – karta podarunkowa od Morele!

0

Święta, urodziny, imieniny, rocznice, okolicznościowe imprezy – są to doskonałe okazje do tego, aby obdarować bliską osobę atrakcyjnym prezentem, który wywoła uśmiech na jej twarzy. Zanim jednak to nastąpi, musimy zastanowić się, co kupić.

Google porzucił Instant Search

0

To koniec. Siedmioletnia przygoda Google z Instant Search bezpowrotnie się zakończyła. Od teraz użytkownik już nie zobaczy wyników wyszukiwania przed wpisaniem całej frazy. Jak podaje Google, powodem miały być urządzenia mobilne.

Co tak właściwie oznacza termin lead generation?

0

Marketing internetowy oferuje nam szeroką gamę metod promocji on-line. Wśród nich znajduje się również pozyskiwanie leadów, czyli tak zwany lead generation. To jedna z popularnych form reklamy internetowej, z którą każdy internauta na pewno się już zetknął. Na czym polega?

Optymalizacja sklepu internetowego – najważniejsze elementy

0

Prowadzenie sklepu internetowego, szczególnie w popularnym sektorze, to odpowiedzialne zajęcie. Przystępując do jego założenia, należy więc dobrze się przygotować.

Dlaczego warto pokusić się o wynajęcie sali szkoleniowej w Warszawie?

0

Jednym z czynników wpływających na stopień efektywności szkolenia jest miejsca, w którym się ono odbywa. Okazuje się bowiem, że doskonałe przygotowanie merytoryczne trenera i otwarci na nową wiedzę uczestnicy to nie wszystko.

Oklejanie okien – rodzaje folii reklamowych

0

Reklama umieszczona na oknie lub witrynie lokalu może w pozytywny sposób wpłynąć na wizerunek firmy. Stosowana może być zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Zobaczcie jakie występują rodzaje okiennych folii reklamowych.

Szybkie zwroty za zakupiony towar

0

Kupujesz w internecie? W takim przypadku, zgodnie z przepisami prawa, masz możliwość dokonania zwrotu. To duże udogodnienie, gdy okaże się, że przedmiot nie do końca spełnia twoje oczekiwania lub po prostu nie pasuje. Aby poprawić szybkość zwrotów i poprawić satysfakcję klientów, coraz więcej sklepów on-line wdraża też rozwiązania pozwalające na szybkie zwroty. Na czym to polega?

Zobacz też